Ciekawostki

System ISO na każdym etapie produkcji

Dzięki wprowadzeniu systemu ISO w naszym zakładzie produkcyjnym, jesteśmy w stanie w pełni kontrolować, system produkcji oferowanego asortymentu. Dlatego jesteśmy przekonani, że zakupione przez Państwa towary dadzą radość i satysfakcję z wyboru naszej firmy.

Przyjazne dla środowiska

Osprzęt elektryczny wyprodukowany w zakładzie POLMARK jest pod wieloma względami przyjazny środowisku.

  1. Dzięki zastosowaniu wysokoudarowego i odpornego na wpływ czynników atmosferycznych tworzywa, produkty nasze mają niezwykle długi okres użytkowania. Nasze wyroby nie muszą być wymienione po kilku latach, bo mogą być sprawne nawet kilkadziesiąt lat.
  1. Produkty z tworzywa sztucznego można obecnie bez problemu poddawać recyklingowi. Dzięki procesowi recyklingu odzyskiwane jest czyste gatunkowo tworzywo, które może być - bez jakichkolwiek problemów jakościowych - ponownie wykorzystane do produkcji asortymentu.

Magazyny

Utrzymujemy na stanie magazynowym kilka tysięcy pozycji asortymentowych, co pozwala na szybką realizację zamówienia.

Doświadczenie

Z naszym doświadczeniem i wiedzą naszych partnerów chetnie wspomożemy Państwa radą i czynem. Niezależnie od tego, czy chodzi o jednorazowy kontakt, czy też o stałą współprace, macie Państwo w nas w sprawdzonego partnera.

Kwalifikacje dostawców

Dobór naszych dostawców realizowany jest w oparciu o wewnętrzne procedury systemu kontroli jakości ISO 9001:2000. Wśród najważniejszych kryteriów oceny potencjalnego partnera wymienić mozna:

* Wysoka jakość oferowanych produktów poparta certyfikatami
* Certyfikowany system zarządzania, np. ISO 9001:2000
* Terminy płatności
* System rabatowy oraz wysokość skonta
* Terminy realizacji
* Warunki dostawy

Sukces

W gospodarce wolnorynkowej wybór wiarygodnego i odpowiedzialnego partnera decyduje często o porażce bądź sukcesie danego przedsięwzięcia.

On-Line

Przegłądanie katalogu produktów i zakupy on-line muszą być szybkie i proste. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Wstecz

Wiedza profesjonalistów

Nie bój się pytać! Nasz wykwalifikowany zespół expertów z przyjemnością odpowie na Państwa pytania. Zaufaj wiedzy i doświadczeniu.

Telefon: 014 679 31 31

vizion